Moje šťastná hvězda

Prožívá vášnivou lásku?

Dlouho se zdálo, že na muže definitivně rezignovala, teď se ale možná blýská na lepší časy.

Herečka MILENA STEINMASSLOVÁ (68) vyrazila do společnosti a lidé nešetřili komplimenty. Stále vypadá skvělé a chce se líbit. A možná k tomu má i důvod. Je to snad proto, že je zamilovaná až po uši?


Hvězda seriálu Ulice zářila jako už dlouho ne. Milena Steinmasslová (68) vypadala na premiéře filmu Němá tajemství úchvatně. Nejen její kolegové si říkali, co za tím asi je. Podle některých informací je důvod snadný – herečka si našla nového muže. Přitom to dlouho vypadalo, že si už dalšího chlapa do života nepustí.


Brala to jako osobní selhání


Vlastně by se jí nikdo nemohl divit. S bývalým manželem, kameramanem Romanem Pavlíčkem (68), si totiž prošla drsným rozvodem, ze kterého se roky vzpamatovávala. Mají spolu dva dávno dospělé syny – Tomáše a Jana, a to je zřejmě jediné, co je spojuje. Sama Steinmasslová před časem přiznala, že do manželství šla bez jakékoli pojistky.


Drsný rozvod s manželem by nejraději vymazala z paměti.

Hádky o majetek

„Nepočítala jsem s tím, že skončí, neměla jsem zadní vrátka. Byla jsem z toho překvapená,“ řekla s tím, že konec vztahu brala jako osobní selhání. Asi i proto se dlouho trápila a obviňovala se. Manželé se navíc hádali o majetek, dokonce i o psa. Házeli jeden na druhého špínu. Pavlíček například exmanželku osočil z toho, že proti němu poštvala děti.

Jaká byla pravda?

Faktem je, že syn Tomáš stál při matce, a Pavlíčka dokonce napadl. „Bušil mě do hlavy,“ řekl kameraman. Postěžoval si také, že během rozvodu musel začít brát prášky, protože na tom byl hodně zle. Jaká ale byla pravda, vědí zřejmě jen oni dva a možná jejich nejbližší.

Herečka možná dodnes lituje, že bývalému manželovi dala přednost před hercem Janem Hartlem (71), který se do ní bláznivě zamiloval už na DAMU. Ona však šla za hlasem svého srdce.

Je na tom špatně?

Minulost samozřejmě nezmění, i proto se nejspíš snaží koukat hlavně do budoucnost. A jestli je tam někdo, kdo je jejímu srdci opět blízký, je to jen dobře. Už proto, že se povídá, že herečku začíná zlobit zdraví. Bude tak potřebovat někoho, kdo při ní bude stát a bude jí oporou v těžkých časech.

Některé informace dokonce naznačují, že by se role Steinmasslové v Ulici měla postupně upozadit. Jestli je za tím právě její zdravotní stav, nebo jen potřebuje více prostoru pro nový vztah, se teprve ukáže.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden