Prožívají manželskou krizi?

Začíná to mezi nimi pořádně vřít? Kromě toho, že měli ZLATA ADAMOVSKÁ (62) a PETR ŠTĚPÁNEK (72) mít konflikty i na pracovišti, v jejich soukromí to není o moc lepší. Prý na sebe denně štěkají.

Není to poprvé, co si slavná herecká dvojice Zlata Adamovská (62) a Petr Štěpánek (72) prochází krizí. Vše to začalo před pár lety, kdy měla na  svého muže herečka pořádně žárlit.

Údajně měl flirtovat s mladšími kolegyněmi, což jí mělo vadit ze všeho nejvíc. Proslýchá se, že měli mít i několik konfliktů přímo na natáčení Ordinace v růžové zahradě. Musel je prý uklidňovat štáb.

Dojde nakonec na rozchod?

Co se to mezi nimi pořád děje? Několik let byli považováni za jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu. To se ale najednou změnilo. Jejich kolegové z  natáčení si údajně myslí, že už mají jeden druhé plné zuby.

Nikdo by se tomu ale nedivil. Vídají se doma i  v  práci, téměř se od  sebe nehnou, a ne každý to snese. Už jim nejspíš vzájemná společnost přestala vyhovovat.

Nejspíš za to může fakt, že manželé spolu tráví 24 hodin denně, a  to by dřív nebo později začalo lézt na nervy asi každému. Jiní zase tvrdí, že má mít Štěpánek o  mnoho let mladší milenku a Zlata samozřejmě běsní.

Sám Petr přiznal, že to mezi nimi není vždy idylické. Jinými slovy řekl, že jim to moc neklape, ale na rozchod už jsou oba herci příliš pohodlní. Jak ale chtějí dál pokračovat?

Nechtějí hrát bez sebe

Je všeobecně známo, že nedají bez sebe ani ránu. Sice mají občas ponorku, ale jeden bez druhého se v práci neobejde. Zlata se před pár lety nechala slyšet, že chtějí jen společné role.

Je to kvůli tomu, aby měli jeden druhého pod kontrolou? Zřejmě jsou oba moc žárliví. Otázka ale je, zda mají ještě v tomto věku důvod. Mnozí si kladou otázku, zda může být takové soužití dvou lidí šťastné.

Prý mají i několik nedořešených sporů, které jen tak zametli pod koberec. ,,Kdybychom se potkali ve dvaceti, tak už jsme se dávno rozvedli,“ přiznali. Spekulace o problémech se objevily už před nějakým časem, kdy si jejich herečtí kolegové pustili pusu na špacír.

Řešili nevěru?

Co se týče Adamovské, jedná se už o její třetí manželství v řadě. Jednou měla krizi ve vztahu údajně dokonce řešit nevěrou. A výjimkou nebyl prý ani její současný slavný manžel, kterého, podle našich informací, měla taktéž několikrát podvést.

Těžko ale říct, zda je na tom něco pravdy, nebo se jim jenom někdo snažil vědomě uškodit. To má ale být jen jeden z mnoha problémů, se kterými se mají v současné době potýkat. Po skončení natáčení oblíbené Ordinace se museli oba trochu uskromnit.

Hádky kvůli penězům?

Byly doby, kdy oba brali honorář, který někdy přesahoval až sto tisíc korun, nyní si musejí vystačit s minimem. Mají mít sice hodně naspořeno, avšak dnes si nemůže být nikdo ničím jistý.

A to nemají prý moc dobře zvládat. Vždy si žili na vysoké noze. Snad se jim brzy naskytne nová pracovní příležitost. Kromě financí by to mohlo do jejich manželství přinést i čerstvý vítr, který potřebují.

reklama
reklama

Komentáře