Moje sladké tajemství

Prozradila, kdo má u ní šanci!

Není nešťastná a opuštěná, ale spíš vybíravá...

Herečka Michaela Pecháčková (19) ze seriálu ZOO konečně prozradila, jak to má s muži! Spekulovalo se o kdekom, až uťala šuškandu sama. Je single a na případné kandidáty má přísné požadavky.

Je krásná, mladá, talentovaná a ve štábu všichni říkají, že je sluníčkem týmu. Tak si diktuje. O tom, s kým randí, se toho moc neví, byť historek ze zákulisí unikla spousta.

Na place seriálu ZOO je sluníčkem pro všechny.

Je ze staré školy

Do oka jí prý padli David Gránský (31), který má ale rodinu, či Tomáš Klus (37), který je také zadaný, a navíc je pro něj přece jen trochu mladá. Pecháčková je stále nezadaná a jde na to pěkně postaru. Ať si prý někdo nemyslí, že ji sbalí na sociálních sítích. Musí jí oslovit, pozvat na rande a ukázat skutečný zájem.

Gránský měl co dělat, aby odolal. Nebo že by ne?

Pokud bude umět i vařit, bude to jedině plus, protože ona miluje jídlo! Je prý zkrátka ze staré školy a na libové frajírky ji neužije. Chce někoho, kdo jí galantně otevře dveře do restaurace a pomůže z auta či do kabátu.

Herečku showbyznys evidentně nenakazil. Její budoucí vyvolený se prý musí líbit i rodině, s níž má velmi blízký vztah. Nedávno společně trávili například dovolenou v Turecku.

Jeden by tu byl! Dají to dohromady?

Jeden už ale jejím náročným výběrovým řízením přece jen prošel. V divadle se proslýchá, že ještě stále nezapomněla na kolegu Vojtu Drahokoupila (27), se kterým hraje v muzikálu Okno mé lásky.

Ten má doma sice partnerku, ale vzhledem k jejich nekonečnému rozcházení a usmiřování to s Anetou Vrzalovou (31) zřejmě zas tak vážné není. Uvidíme, jestli Drahokoupil s Pecháčkovou neskončí zase spolu!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden