Prozradila nechtěně, že je podruhé těhotná?

Splnila svému muži velké přání?

Prozradila nechtěně, že je podruhé těhotná?

Manželi jsou herečka Markéta Děrgelová (33) a herec Patrik Děrgel (31) nejen v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, ale i ve skutečnosti. A podle všeho to vypadá, že z nich letos budou už dvojnásobní rodiče. Markéta totiž ukázala typicky se kulatící bříško. Dočká se tedy jejich syn Vavřinec (4) sourozence?

Přišla během karantény do jiného stavu?

Velkou rodinu si přeje Patrik

Těhotenství by přišlo v ten pravý čas, jelikož Ordinace letos zmizí z obrazovek, a Markéta by tak nemusela volit mezi prací a rodinou, ze čehož by měl jistě největší radost Patrik. Není totiž tajemstvím, že v téhle dvojici je to právě on, kdo už dávno toužil mít velkou rodinu.

„Vždycky jsem chtěl mít děti brzy. Věděl jsem, že jakmile budu mít pocit, že jsem našel tu pravou, půjdu do toho. Toužím po velké rodině. Jsem rád, že mě můj syn zažije ještě v síle.

Až mu bude sedmnáct, vezmu ho na lyže a on na mě nebude muset čekat,“ nechal se slyšet před časem Patrik a už tou dobou naznačoval, že by rád, aby další miminko přišlo brzy. Byl to tedy jeho nápad a Markétu tak trochu postrčil?

Změní názor na mateřství?

Protože zatímco Patrik si roli otce užívá, Markéta o sobě prohlásila, že se za moc dobrou matku nepovažuje a co hůř, prý to občas slyší i od svého nejbližšího okolí.

Nebylo by tedy divu, kdyby se do druhého těhotenství příliš nehnala. Pokud ale opravdu jev požehnaném stavu, bude určitě miminko milovat I když se jako každý nějaké té rodičovské chybě jistě nevyhne.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden