Prozradila tajemství jejich lásky

O vzhledu to není! Hana Gregorová (64) prozradila, čím si tak připoutala svého mladého přítele Ondřeje Koptíka (32).

Od chvíle, kdy vzplanula jejich láska, jsou terčem pochybností širokého oklí. Může to Grgorové s o třicet dva let mladším milencem, Ondřejem Koptíkem vydržet? Není takový vztah úplné bláznovství? Ptali se mnozí s tím, že by urostlý Koptík mohl mít na každém prstu deset mladých krasavic.

Proti takovým řečem se teď ale Gregorová tvrdě ohradila. Podle jejích slov to o vzhldedu a věku vůbec není. Prozradila, co je to pravé pouto, které je nerozlučně spojuje. Na Koptíka má spolehlivý magnet, který ho přitahuje.

Příteli dává zabrat

Prý je to její povaha, díky které si příliš nebere servítky. Svému protějšku dává najevo, že pro ni není středobodem světa a když bude Gregorová chtít, klidně si najde jiného nebo se prostě bez chlapa obejde.

A to je prý právě to, co Koptíka na Hance tolik přitahuje. "Muži mají rádi potvory. Nemůžete být oddanice oddaná, mnou si nikdo nikdy nebyl jistý," prohlásila sebejistě Gregorová a přítel, který stál v té chvíli po jejím boku, jen souhlasně přikyvoval, že právě toto se mu na ni líbí.

"Je to fakt, Hana s Ondřejem dost často mluví docela ostře, znáte ji, s ničím se moc nepáře. Ondřejovi to evidentně imponuje," ví i člověk z blízkého okolí páru.

Zkrášlování nepotřebuje?

O tom, že si Gregorová prostě věří, svědčí i fakt, že narozdíl od svých vrstevnic ze showbyznysu dosud nepodstoupila žádnou kosmetickou úpravu. Salony krásy prý obchází obloukem.

A stejně tak fitnesscentra, kde by mohla udržovat svou postavu. "Na kosmetiku nechodím. A sport? To už vůbec ne. Nikdy mě to ani extra nebavilo," sdělila s tím, že její největší sportovní výkon je vyběhnout schody při cestě do práce.

A prý ji dostatečně udržuje v kondici i její láska. "Mám mladého přítele, takže sportu mám..." Mávla rukou se smíchem. Kterou aktivitu měla na mysli, si asi každý jistě dokáže hravě doplnit. To musí být tedy divočina! "Mám plno vrásek," uvědomuje si, zároveň ale přiznává, že se na žádný zákrok ještě neodhodlala.

Nemá důvod. Chlapů se kolem ní točí pořát dost!

Odhání zástupy ctitelů

To pravé kouzlo úspěchu je v jejím charisma. V té nejistotě a napětí, v tom, že její muž musí být neustále ve střehu, aby mu jeho lásku neodloudil někdo jiný, třeba mladší, pohlednější.

.. Podle našich exkluzivních informací se kolem Gregorové motá hned několik mužů. Své ctitele má v televizním štábu i mezi fanoušky! "Nepochybuji o tom, že by přítele Gregorové mohl kdokoli nahradit. Na Slovensku, kde natáčí, ji kolegové zvou po práci na skleničku, neustále jí podstrojují," ví náš informátor z televize.

A Gregorová má prý i spousty neodbytných fanoušků, kteří jsou do ni platonicky zamilovaní. Na Facebooku ji mají přímo bombardovat nabídkami k setkání.

Stále jako na začátku vztahu

Koptík se ale Gregorové drží i přes všechny spekulace, že se dvojice rozchází. Dokonce s přehledem zvládají i zatěžkávací období, kdy herečka natáčí na Slovensku a na Koptíka má pramálo času.

Jakmile se však ukáže v Čechách, s Koptíkem spolu hned vyráží na romantickou večeři nebo oběd do nějaké pěkné restaurace. "Viděla jsem je před pár dny v jedné pražské vinárně, cukrovali tam spolu jako dvě hrdličky.

Je vidět, že jim to pořád klape," prozradila nám všímavá fotografka. Tak kdy se dčškáme svatby?

reklama
reklama

Komentáře