Můj čas na kafíčko

První manžel zachránil Marilyn Monroe před pěstounskou péčí, ale pak ji ztratil!

Můj čas na kafíčko

„Nikdy jsem neznal žádnou Marilyn Monroe. Znal a miloval jsem Normu Jean.“

Prvním manželem slavné Marilyn Monroe (†36) se stal už v šestnácti letech o něco starší mladík ze sousedství. James Dougherty (†84) si ale svoji lásku mohl užívat pouhý jeden rok.

Mnoho nechybělo a brunetka Norma Jeane Mortensen by nejspíš zůstala u své původní barvy vlasů i skutečného jména. Kdyby s ní býval její první manžel James Dougherty (†84) chtěl mít dítě před svým odjezdem do války, svět by nikdy neslyšel o Marilyn Monroe (†36). A ona by měla nejspíš jako Norma Jeane život šťastnější a podstatně delší.

Dětství v cizích rodinách

Pro Marilyn to začalo špatně vlastně už v dětství. Narodila se totiž matce, která trpěla duševní poruchou a nebyla schopna se o ni pořádně postarat. Nějaký čas strávila dokonce v

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden