Můj čas na kafíčko

První manželství byl omyl a Lucie Bílá to poznala už ve svatební den!

Můj čas na kafíčko

„Kdokoli kolem mě projde, má problémy. Být po mém boku není vážně jednoduché.“

Dvakrát zkusila zpěvačka Lucie Bílá (53) vstoupit do stavu manželského. Ani jednou to nevyšlo. Na její úspěšnou kariéru to ale nemělo vliv, a vlastně ani na osobní život. Místo po jejím boku nikdy nezůstalo dlouho prázdné.

O tom, že má Lucie Bílá (53) pěvecký talent a silný hlas, se mohli přesvědčit už obyvatelé Otvovic na Kladensku, kde vyrůstala. Tehdy se zpěvačka ještě jmenovala Hana Zaňáková a už od první třídy chodila do místního dětského pěveckého sboru.

Její hlas byl mezi ostatními dětmi opravdu slyšet, takže dostala příležitost sólového přednesu. Když tak stála před celým sborem a sledovala, jak na ní lidé v publiku mohou oči nechat a pak ji odměňují potleskem, uvědomila si, že

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden