První nabídku moderovat zprávy považovala Lucie Borhyová za něčí vtip!

Ani s jedním otcem svých dětí nezůstala, ale mají přátelské vztahy.

Už více než dvacet let patří Lucie Borhyová (43) k nejoblíbenějším tvářím televizní obrazovky. Sebevědomá, usměvavá plavovláska se nikdy neprovdala, i když byla třikrát požádána o ruku. Na své soukromí si ale nestěžuje.

Ačkoliv patří k nejatraktivnějším ženám mezi celebritami, měla Lucie Borhyová (43) ve svém mládí i pochybnosti o tom, jak vypadá. Asi to ale v době dospívání potká každého. Lucie přiznala, že měla problémy s pletí a dívala se na sebe kriticky i kvůli tomu, jak vypadají dívky na titulních stranách časopisů.

Zdálo se jí rovněž, že má příliš řídké vlasy. „Léta jsem si kupovala pořád nějaké pleťové vody a speciální krémy,“ vzpomínala. Až kolem sedmnáctého roku jí začalo docházet, že

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden