První nevěru Zlata Adamovská manželovi ještě odpustila, u druhé už neváhala!

Několik let žil Radek John dva životy a tajil nemanželské dítě!

Dvacet šest let to vypadalo, že herečka Zlata Adamovská (61) a novinář Radek John (65) tvoří ideální pár. Pak stačila jedna menší autonehoda a všechno bylo okamžitě jinak!

Své „ano“ si Zlata Adamovská a Radek John řekli v situaci, kdy už oba věděli, co obnáší rozvod. Úspěšná mladá herečka měla za sebou manželství se skladatelem Vadimem Petrovem ml. (60), Radek se právě kvůli Zlatě rozvedl s první ženou.

Zajímavostí bylo, že se vlastně seznámili právě kvůli ní. Pracovala jako produkční v České televizi a jednou vezla Zlatu na Kavčí hory. Po cestě potkali právě Radka, který si přisedl. Stačil pohled z očí do očí a jak známému novináři, tak krásné herečce bylo všechno jasné.

Svatba přišla až s miminkem

Zlata situaci v jednom rozhovoru popsala: „Měli jsme tehdy oba prima partnery, se kterými se nám zas tak nic hrozného nedělo a zjistili, že chceme být více spolu než s nimi. “ Oba se rozvedli a začali spolku žít, jak se říká, na hromádce. Mladá herečka později přišla do jiného stavu.

Když byla v pátém měsíci, tak se dvojice vzala. „Říkali jsme si, že svatba není

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden