První rozvod dostal málem Luďka Munzara na dno, pomohli mu staří manželé!

Rozvod ho vykolejil tak, že se přes vrozenou hrdost doprošoval a ponižoval se!

Národem milovaný herec Luděk Munzar (†85) má za sebou opravdu bohatou kariéru a stejně tak i zajímavý život. Podařilo se mu i splnit si velký dětský sen, i když jiným způsobem, než kdysi chtěl.

Patří k těm opravdovým hereckým velikánům, kteří k mimořádnému talentu dokázali přidat velkou lidskou osobnost a také pokoru. Luděk Munzar (†85) přitom snil o úplně jiné profesi. Chtěl se stát vojenským stíhačem. Nikdo asi nepochybuje, že by v povolání profesionálního pilota byl stejně dokonalý jako v divadle a před kamerou.

Nejdříve se za otce styděl, pak byl hrdý!

Je sice rodák z jižních Čech, ale vyrůstal ve Smiřicích u Hradce Králové. Z dětství má spoustu vzpomínek, některé příjemné, jiné poněkud trpké. K těm příjemným patří třeba to, jak coby kluk vyrobil pro rodinu

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama
reklama