První těhotenství Ivety Bartošové skončilo vynucenou interrupcí!

Tvrdila, že se Ladislav snažil docílit toho, aby na něm byla citově závislá.

Nejdůležitějším mužem v životě zpěvačky Ivety Bartošové (†48) byl bezesporu hudebník Ladislav Štaidl (75). Výrazně jí pomohl v kariéře a stal se otcem jejího syna. Po jejich rozchodu to šlo pomalu s Ivetou z kopce.

Plavovlasá zpěvačka přišla na svět jako druhé z dvojčat. Svoji vzpomínkovou knihu nazvala Neměla jsem se narodit, čímž poukazovala na to, že teprve čtvrt hodiny poté, co se narodila její sestra, si lékaři všimli, že na svět chce i Iveta.

Po tvrdém dětství, které hodně ovlivnil otec, závislý na alkoholu, přišel celkem brzy pohádkový start kariéry. A zanedlouho nato i první milostné trápení a životní tragédie.

Ujal se jí po životní tragédii

Iveta se prosadila po boku zpěváka Petra Sepéšiho (†25), který se stal i jejím prvním přítelem. Ona brala vztah mnohem vážněji a musela dokonce snášet jeho nevěry, o kterých věděla.

V létě roku 1985 se ale stalo něco hrozného: Petr neměl trpělivost na železničním přejezdu u Františkových Lázní, když se vracel autem k rodičům. Vlak auto brutálně rozdrtil a zpěvák byl na místě mrtvý.

Pro Ivetu to byl

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře