První velkou lásku jí vzala rakovina

MERYL STREEP (73) se už jako velmi mladá stala se jednou z nejuznávanějších hereček filmového světa, ale také šťastnou a spokojenou manželkou.

Na uměleckou dráhu se Meryl Streep (73) připravovala už jako dívenka. Vyhnula se bouřlivým výstřelkům mládí, a když ji vyhodili z církevní školy, nebylo to kvůli nějakým závažným kázeňským prohřeškům, ale proto, že se nechtěla podřídit tak předpotopním příkazům jako třeba zákazu nošení šperků.

Na nový vztah se necítila

I když si v duchu myslela, že je na herečku ošklivá, šla si za svým snem a záhy začala vystupovat v divadle a již na začátku své kariéry zvládala charakterní postavy v divadelní klasice. První větší roli dostala ve filmu Julie, ale hned za tu další byla

Zbývá vám 59% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden