První žena vyšla Leošovi Marešovi vždy ve všem vstříc, ale jemu to nakonec nestačilo!

„Žila jsem asi v nějaké bublině, měla jsem kolem sebe nepropustný štít, nechtěla jsem to slyšet. A navíc chyběl důkaz.“

Populární moderátor Leoš Mareš (44) je dnes podruhé ženatý. Většina rozvedených mužů si musí v dalším vztahu zvykat na nové křestní jméno partnerky. Leoš to má jednoduché, jeho nová žena se jmenuje stejně jako ta první.

Moderátor Leoš Mareš (44) patří k celebritám, které svými soukromými výstřelky vždy bohatě zásobovaly bulvární média. Chtěl být vždy středem pozornosti a propírání jeho soukromí k tomu patřilo. O přízeň dívek a žen neměl nikdy nouzi. Dnes je podruhé šťastně ženatý, ale než k tomuto stavu dospěl, prošel si bouřlivým vývojem.

Po šesti letech zatoužil po otcovství

Cestičku ke slávě neměl Leoš nijak umetenou, vyšlapal si ji sám. Z okresního rádia v Chebu se vypracoval na hvězdu stanice Evropa 2. Následovaly nabídky z komerčních televizí a ve svém oboru se Leoš rychle stal špičkou. Jednou z jeho obdivovatelek byla od počátku Monika Poslušná (45). Ta s ním spolupracovala v rádiu.

Zamilovala se do něho a snažila se být Leošovi stále nablízku. Jezdila s ním na diskotéky, kde on vystupoval a ona se držela stranou. „Tancovala jsem si v klidu na parketě. Když přišli fotografové, odskakovala jsem,“ vzpomínala. Dvojice spolu chodila šest let. Potom Leoš zatoužil stát se otcem. Monika s tím souhlasila, protože v ní rovněž zapracovaly mateřské instinkty.

Netrvalo to dlouho, pouhý měsíc a půl, než

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama