První žena vyšla Leošovi Marešovi vždy ve všem vstříc, ale jemu to nakonec nestačilo!

„Žila jsem asi v nějaké bublině, měla jsem kolem sebe nepropustný štít, nechtěla jsem to slyšet. A navíc chyběl důkaz.“

Populární moderátor Leoš Mareš (44) je dnes podruhé ženatý. Většina rozvedených mužů si musí v dalším vztahu zvykat na nové křestní jméno partnerky. Leoš to má jednoduché, jeho nová žena se jmenuje stejně jako ta první.

Moderátor Leoš Mareš (44) patří k celebritám, které svými soukromými výstřelky vždy bohatě zásobovaly bulvární média. Chtěl být vždy středem pozornosti a propírání jeho soukromí k tomu patřilo. O přízeň dívek a žen neměl nikdy nouzi. Dnes je podruhé šťastně ženatý, ale než k tomuto stavu dospěl, prošel si bouřlivým vývojem.

Po šesti letech zatoužil po otcovství

Cestičku ke slávě neměl Leoš nijak umetenou, vyšlapal si ji sám. Z okresního rádia v Chebu se vypracoval na hvězdu stanice Evropa 2. Následovaly nabídky z komerčních televizí a ve svém oboru se Leoš rychle stal špičkou. Jednou z jeho obdivovatelek byla od počátku Monika Poslušná (45). Ta s ním spolupracovala v rádiu.

Zamilovala se do něho a snažila se být Leošovi stále nablízku. Jezdila s ním na diskotéky, kde on vystupoval a ona se držela stranou. „Tancovala jsem si v klidu na parketě. Když přišli fotografové, odskakovala jsem,“ vzpomínala. Dvojice spolu chodila šest let. Potom Leoš zatoužil stát se otcem. Monika s tím souhlasila, protože v ní rovněž zapracovaly mateřské instinkty.

Netrvalo to dlouho, pouhý měsíc a půl, než

Zbývá vám 79% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden