Prý mám vkus jako Pamela Anderson

Vendulka utěšitelka se nikdy nebála svléknout před kamerou

Už za minulého režimu působila jako zjevení. To proto, že se Eva Jeníčková už jako mladičká herečka nebála potěšit pánskou část návštěvníků kin pohledem na své obnažené poprsí. A v tomto trendu pokračovala vlastně celý život.

Kdo by si nepamatoval třídní kočku Mariku v kultovní teenagerské veselohře Sněženky a machři? Tam se čerstvě plnoletá Eva Jeníčková (*1964) poprvé pochlubila s tím, jak pěkně ji příroda vybavila do života.

A pokud vám ušlo toto, pak už jste ji jistě zaregistrovali jako Vendulku utěšitelku, která ve stejně legendárních Básnících uvádí do kouzelného světa sexu nejednoho kolegu – studenta medicíny.

Rodiče jí zakázali taneční konzervatoř

Zatímco polovina populace Evu zbožňovala, ochránci

Zbývá vám 79% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden