Půjde ještě jednou na mateřskou?

Nemají sice tolik finančních prostředků jako kdysi, přesto si vystačí a plánují budoucnost.

Hvězda Slunečné Lucie Benešová (46) se už před nějakým časem nechala slyšet, že by si přála ještě jedno miminko. Je to nejspíš kvůli tomu, že její syn Lucián (23), kterého má s bývalým partnerem Filipem Blažkem (47), už vyletěl z hnízda a v létě se dokonce oženil. Co na to ale moderátor Tomáš Matonoha (50)? Ten byl ještě před pár týdny zásadně proti.

Musí trochu šetřit

I když má Lucie jednu z hlavních rolí v oblíbeném projektu na Primě, jejich finance jsou omezené. Tomáš už rok kvůli pandemii nemůže vykonávat svoji profesi, proto si musel najít jinou práci. Pracuje v nemocnici.

,,Vozím i mrtvoly,“ prozradil ve stručnosti. To ale nechce dělat do konce svého života, neboť za to prý není dost peněz a také ho to už vůbec nebaví. O rodinu se ale postarat musí.

Navíc zanedlouho má Slunečná končit, Lucie si tedy bude muset najít novou práci, kde bude mít podobně vysoký honorář. Nebo snad do práce už nepůjde a nastoupí raději na mateřskou?

Pořídí si dítě?

Není žádným tajemstvím, že si seriálová hvězda vždycky přála velkou rodinu, a to se jí také splnilo. Proč ji ale ještě nerozšířit? Nyní má zřejmě poslední šanci stát se opět maminkou.

Aby si tak alespoň trochu vykompenzovala prázdné místo v životě, pořídila si psího mazlíčka, jenž jí má nahradit miminko. Po čase ale měla zjistit, že to není ono a nestačí jí to.

Je ochotný ženě vyhovět?

Přednedávnem si o tom všem měli manželé údajně ještě jednou promluvit. A světe, div se, měli dojít k závěru, že by to mohli zkusit. V zákulisí seriálu se říká, že už na děťátku mají pracovat.

Pokud by k tomu opravdu došlo, dokážou se ale o všechny děti postarat? Už teď si mají dávat na stranu peníze, které poslouží jako úspory, kdyby bylo nejhůř. Při nejhorším je prý Tomáš ochotný si vzít ještě jednu brigádu.

Číhá na nové příležitosti

Sám ale doufá, že se co nevidět vrátí na televizní obrazovky, konkrétně do pořadu Co na to Češi. Byl by pochopitelně rád, kdyby se zase otevřela divadla a do klína mu spadla třeba nějaká role v seriálu.

reklama
reklama

Komentáře