Moje sladké tajemství

Půjde slavice do Výměny manželek?

Je na tom zpěvačka tak bídně?

Tvůrci show Výměna manželek se snaží udělat zábavný pořad co možná nejzajímavější, a proto začali oslovovat různé známé osobnosti k účasti v pořadu. Na jejich nabídku již kývl herecký pár Michaela (31) a Roman (34) Tomešovi. Vyšší ambice štábu, v podobě pozvat do pořadu Lucii Bílou (56), nevyšla.

Bílá jako naše nejslavnější zpěvačka a mnohonásobná slavice tuto informaci prozradila v pořadu Show Jana Krause.

Pustí ke svému zajíčkovi náhradní manželku?

Nepřipadá v úvahu

Určitě spousta jejích fanoušků by ráda nakoukla do jejího soukromí a rádi by víc poznali z osobní stránky jí i jejího partnera Radka Filipiho (38). Nabídka, kdy Bílá měla jet na Moravu do cizí rodiny a k nim do Otvovic by přišla náhradní paní, se setkala s velkým nepochopením. „Ani náhodou,“ zněla reakce Lucie Bílé.

Tomešovým prý Výměna pomohla vyřešit krizi.

Zatímco na Bílé bylo vidět, že je dotčená, že vůbec někoho napadlo, že by na něco podobného mohla kývnout, Kraus byl uražený, že na něj si nikdo nevzpomněl. „Měli bychom se ozvat, že nastal čas, abychom tam šli. Proto se takto vyptávám těch, co tam šli,“ zavtipkoval Kraus s tím, že by rád rozhodoval o tom, za koho bude jeho žena vyměněna.

Těžké období, ale show mě nezajímá!

Tak se necháme překvapit, zda Krausovi nabídka někdy přijde a bude mít kuráž nechat nahlédnout do svého soukromí. Už teď ale víme, že Bílá rozhodně nestojí o to, aby v její vile úřadovala cizí žena. To je z její reakce víc než zřejmé. Bílá zároveň přiznala, že období Covidu pro ni nebylo snadné, a tahle show by jí na psychice asi nepřidala.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden