Půjde slavný pár od sebe?

Zůstane vzornou manželkou, nebo podlehne? Nebezpečně blízko se kolem točí pohledný kolega!

Už roky se v okolí doktorky z Ordinace Dany Morávkové (49) pohybuje charismatický fešák Jan Čenský (59). Dlouho se mu prý snažila nepodlehnout, ale teď se zdá, že touha byla silnější... Je to snad důvod, proč už jí to ve vztahu s Petrem Maláskem (56) tak neklape?

Není žádným tajemstvím, že se kolem herečky Dany Morávkové (49) točí nespočet kolegů, kteří by s ní chtěli prožít vášnivý románek, což každé ženě dělá dobře. Proslýchá se, že jedním z adeptů, kteří o Danu už roky usilují, není nikdo jiný než idol ženských srdcí Jan Čenský (59).

Roky prý byla proti jeho nadbíhání imunní a dbala na svou dobrou pověst, ale je možné, že po čase spoustu věcí přehodnotila. Našla snad v náruči kolegy vášeň, která v letitém manželství s klidným muzikantem Petrem Maláskem (56) už vyprchala? Těžko říct, zda si herečka uvědomuje, že by ji mohl krátkodobý flirt s

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden