Půjdou si herečky drsně po krku?

Nevraživost s nevlastní dcerou může odstartovat válku.

Vztah s nevlastními dětmi měla herečka Linda Rybová (45) od začátku dost problematický. Teď se ale zdá, že nevraživost ve slavné rodině nebezpečně roste! Proč hrozí, že bude na kordy s Marianou Prachařovou (26)?

Rodina je pro herečku Lindu Rybovou (45), kterou diváci znají z nekonečného seriálu Ulice na prvním místě. A přesto je to právě to prostředí, kde musí řešit největší množství konfliktů. Podle zdrojů z okolí se zdá, že momentálně to vře mezi ní a její nevlastní dcerou Marianou Prachařovou (26). Co se mezi nimi stalo?

Nevlastní dcera porušuje její pravidla

Rybová, vždy až úzkostlivě dbala na to, aby své tři děti Rozárii (17), Josefínu (16) a Františka (13) držela stranou mediálního zájmu, kterému je vystavena ona i jejich otec herec David Prachař (61), kterého diváci momentálně vídají v seriálu Slunečná. A právě tohle má údajně být, podle lidí z jejího okolí, důvod k neshodám s Marianou.

Ta je totiž velmi aktivní na sociálních sítích a aby udržela pozornost svých sledujících, samozřejmě se s nimi dělí i o svoje soukromí. A bohužel nejen svoje. Kdo by tak měl zájem vidět, jak moc podobné jsou děti Rybové své slavné mamince, má u Mariany na profilu jedinečnou šanci.

Jenže to je právě v naprostém rozporu s tím, co

Zbývá vám 68% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden