Půjdou si herečky drsně po krku?

Nevraživost s nevlastní dcerou může odstartovat válku.

Vztah s nevlastními dětmi měla herečka Linda Rybová (45) od začátku dost problematický. Teď se ale zdá, že nevraživost ve slavné rodině nebezpečně roste! Proč hrozí, že bude na kordy s Marianou Prachařovou (26)?

Rodina je pro herečku Lindu Rybovou (45), kterou diváci znají z nekonečného seriálu Ulice na prvním místě. A přesto je to právě to prostředí, kde musí řešit největší množství konfliktů. Podle zdrojů z okolí se zdá, že momentálně to vře mezi ní a její nevlastní dcerou Marianou Prachařovou (26). Co se mezi nimi stalo?

Nevlastní dcera porušuje její pravidla

Rybová, vždy až úzkostlivě dbala na to, aby své tři děti Rozárii (17), Josefínu (16) a Františka (13) držela stranou mediálního zájmu, kterému je vystavena ona i jejich otec herec David Prachař (61), kterého diváci momentálně vídají v seriálu Slunečná. A právě tohle má údajně být, podle lidí z jejího okolí, důvod k neshodám s Marianou.

Ta je totiž velmi aktivní na sociálních sítích a aby udržela pozornost svých sledujících, samozřejmě se s nimi dělí i o svoje soukromí. A bohužel nejen svoje. Kdo by tak měl zájem vidět, jak moc podobné jsou děti Rybové své slavné mamince, má u Mariany na profilu jedinečnou šanci.

Jenže to je právě v naprostém rozporu s tím, co

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama