Moje sladké tajemství

Půl roku od svatby padl Mareš sexy Dvořákové k nohám

Modelka Gabriela Dvořáková (35) patřila mezi největší svůdnice českého showbyznysu. Podlehl jí i moderátor Leoš Mareš (48), i když byl tou dobou ženatý s první Monikou Marešovou (49).

Když rodiče tehdy dvacetileté Gabriely Dvořákové (20) zjistili, s kým jejich dcera chodí, bylo prý u nich doma pořádné haló. Jenže tehdy o třináct let starší Leoš Mareš (48) přijel k nim domů a slíbil, že se rozvede.

Věrnost Mareš slíbil u oltáře jen naoko.

To maminku Dvořákové na nějaký čas uklidnilo, ale dlouhé štěstí jim nikdo nevěštil. Nakonec měli zlí jazykové pravdu. Nebo snad Dvořákové došlo, že tohle nebude pohádka se šťastným koncem?

Milenka byla veřejným tajemstvím

Psal se prosinec roku 2008 a Mareš měl půl roku od svatby s krásnou Monikou Poslušnou (49). Věrnost ale slíbil u oltáře jen naoko. Na diskotéce v Českých Budějovicích tehdy zahlédl Dvořákovou a prý ji potom uháněl, co mu síly stačily.

Už za pár měsíců se stalo veřejným tajemstvím, že má Mareš milenku. Šuškalo se, že odletěli na dovolenou do Dubaje, a v létě už byli k vidění na společenských akcích.

Dvořáková byla tehdy do Mareše zamilovaná až po uši, přitom věděla, že ho doma čeká manželka Monika s novorozeným synem Matějem a starším Jakubem.

Komunikace vázla, až ustala úplně

Už v roce 2010 se začalo mluvit o rozvodu, o kterém Monika uvažovala od chvíle, kdy se o milence dozvěděla. Moderátor přitom do té doby jakékoli spory popíral a dušoval se, že by manželku kvůli nikomu třetímu neopustil.

Jako by snad doufal, že mu projdou obě ženy naráz. Jenže netrvalo dlouho, a Dvořákové začaly tajnosti kolem vztahu s Marešem vadit a po roce a půl byl jejich lásce konec.

Podle několika zdrojů spolu zkrátka přestali komunikovat, a bylo vymalováno. Ani Marešovi aféru nakonec neustáli, ale rozvedli se až v roce 2017.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden