Pustí si do života lásku?

Legendární herečka DANIELA KOLÁŘOVÁ (74) je momentálně štěstím bez sebe. Do jejího života měl vstoupil nový muž, se kterým si má moc rozumět.

Hvězda seriálu Sestřičky Modrý kód Daniela Kolářová (74) má údajně prožívat jedno z nejkrásnějších období v životě. Pokud tedy nepočítá epidemii, kvůli které se jeden čas bála chodit na natáčení.

Její postava se v seriálu stala jednou z nejoblíbenějších a scenáristé se tak rozhodli, že jí přidají zápletku s mužem. Kolářová ale nepočítala s tím, že se tím
zcela změní její osobní život.

Nečekané setkání po letech

Tou novou seriálovou posilou je sympatický herec Pavel Nový (72). S ním se má herečka znát už z dřívějších dob, konkrétně přes neuvěřitelných čtyřicet let.

Ovšem to, co společně budou nyní před kamerami zažívat, to se jim zatím ještě nikdy nepoštěstilo. ,,Těším se na to. S Danielou si natáčení určitě užijeme,”
prohlásil Nový.

Plánuje ze seriálu odejít?

Každý ví, že Danielu Kolářovou museli tvůrci zprvu hodně dlouho přemlouvat, aby do Sestřiček naskočila a stala se z ní jedna z hlavních postav.

Herečka se totiž nechtěla upsat nekonečnému seriálu, protože už jí prý ubývají síly a energie na to, aby trávila celé dny na natáčení, na to už zkrátka nemá.

Nakonec se ale přece jenom dohodla na podmínkách, které by jí vyhovovaly. Říká se ale také, že zatím podepsala smlouvu jen na jednu sezonu, což by znamenalo, že by měla brzy v seriálu skončit.

Všichni se ale tiše modlí, aby tomu bylo naopak. Sice prý touží být už konečně v důchodu, mezi svými kolegy ale až nápadně omládla a vypadá to, že má zase velkou chuť do života.

Zajímavé však je, že se to mělo stát zrovna ve chvíli, když zjistila, že si zahraje po boku Nového.

Cítí k němu něco víc?

Od doby, co jí před téměř čtyřmi lety zemřel milovaný manžel Jiří Ornest (†70), o kterého se až do poslední chvíle oddaně starala, nepotkala žádnou novou lásku. A podle všeho se o to ani nepokoušela

Přece jen, je už v určitém věku, celý život byla zvyklá na jednoho muže a začínat si s novým, to už by pro ni asi nebylo. Jenže s Pavlem je to očividně něco úplně jiného, báječně si rozumějí a rádi spolu tráví čas.

Kolegové se nechali slyšet, že spolu tráví každou přestávku a vždycky se velice dobře baví. Daniela tak alespoň přijde na trochu jiné myšlenky a vyplní jí to to prázdno v srdci, které tam po skonu manžela vzniklo.

Jak to ale mezi nimi bude dál? Herečka je sice sama, Pavel je však stále šťastně ženatý a jistě by se nyní rozvádět nechtěl. Nebo snad ano?

Není to tak dávno, co se nechal slyšet, že je jeho žena poněkud žárlivá, a naznačil, že přece jenom nějaký ten románek za celou svou kariéru měl. Pokud by tomu opravdu tak bylo, Daniela by měla stále ještě dveře otevřené. Teď je jen stačí využít.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden