Můj kousek štěstí

Pustila Felixe do ložnice!

Věděli jsme, že Dáda je žena, která se nevzdává! A na naše slova došlo...

Vše odpuštěno? Dagmar Patrasová (65) a její napravený hříšník Felix Slováček (78) konečně vrkají jako holoubci.

Saxofonistovi totiž spadly růžové brýle z očí a  pochopil, že bývalá milenka Lucie Gelemová (38) nebyla takový bezelstný andílek, za jakého ji považoval. Veřejně ji nazývá slovy, jakými bývají častovány povětrné děvy, což se tmavovlásce nelíbí a vyhrožuje právníkem.

Felix se zlomyslně vyptává, čím se bude kráska nyní živit, neboť její obrazy kupovali jeho kamarádi – a to už teď nebudou. „Skončíš v lékárně,“ vzkazuje zlomyslně, neboť se s ní před sedmi lety seznámil, když si šel koupit kapky do uší, a Gelemová tu za pultem vypomáhala.

Z toho všeho se nejvíc raduje právě královna dětských srdcí Dáda. Naznačuje, že Felixův vztah s Lucií nebyl normální a že byl manžel obětí sekty, do níž jej milenka vehnala. „Byl poblouzněný,“ domnívá se Dáda, která se s vervou pustila do nápravy pošramoceného manželství.

„Není žádným tajemstvím, že máme léta oddělené ložnice, ale manžel tu moji opět pravidelně a velmi často navštěvuje. Vše je tak, jak má být,“ prozrazuje šťastná Dáda světu choulostivé detaily.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden