Půvabnou herečku vždy přitahovali zadaní muži

O krásné Vilmě Cibulkové (56) se vždy říkalo, že je ve svých citech velmi přímočará. Když se do nějakého muže zamilovala, tak vůbec neřešila, zda byl v tu chvíli ženatý, či svobodný.

Vilma Cibulková (56) se už dávno přiznala, že měla vždy velké nároky na potencionální partnery. Její vyvolený jí měl nahradit doslova celou rodinu. Cibulková totiž toužila po milenci, příteli i otci v jedné osobě.

Štěstí hledala u ženáčů

Když měla pocit, že takového muže potkala, tak se na veřejné mínění příliš neohlížela. V začátcích své herecké kariéry proto randila se ženatým režisérem Petrem Kracikem (60) i se svým kolegou z divadla, rovněž ženatým Karlem Heřmánkem (71).

První opravdu vážný vztah však Cibulková zažila až s výrazně starším slavným režisérem Miroslavem Macháčkem (†69), kterého ale opustila v době, kdy ji nejvíce potřeboval. Pak se provdala za právníka Zbyška Rychtaříka (58) a pořídila si dceru Šimonu (25).

Odvedla ho kolegyni

Tentokrát se zamilovala do svého kolegy herce Miroslava Etzlera (54), který v té době ale žil s herečkou Zuzanou Bydžovskou (57). Záletný herec udělal za svou minulostí tlustou čáru, a přestože měl s Bydžovskou syna Kristiána (18), opustil ji a v roce 2003 se oženil právě s Vilmou.

Jenže tato milostná rošáda měla pro Etzlera doslova tragické následky. Bydžovská byla totiž tak hluboce zraněná ve svých citech, že bývalému partnerovi odmítla půjčovat jejich společného syna. Obtížnou situaci nakonec musel řešit soud a ani pak se toho moc nezměnilo.

Zuzana vůči Etzlerovi zahořkla a nejspíš mu dodnes nedokázala odpustit. Etzler jí byl nevěrný Je smutnou ironií osudu, že Vilma časem na vlastní kůži poznala, jakou bolest kdysi způsobovala hned několika jiným ženám a svým kolegyním.

Po několika letech navenek idylického manželství se totiž Etzler v roce 2011 při natáčení seriálu Cesty domů zakoukal do své mladičké kolegyně Radky Pavlovčinové (30). A i když po provalení aféry litoval, že Vilmě způsobil bolest, moc mu to nepomohlo.

Jejich manželství skončilo v roce 2013 rozvodem..

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden