Ráda si rýpne do svých kolegů

Zdá se, že sláva stoupla IVANĚ CHÝLKOVÉ (43) trochu do hlavy. Občas totiž řekne něco, co si většina jejích kolegů nedovolí. Co řekla a koho tím mohla pořádně naštvat?


Herečka Ivana Chýlková (57) nedávno odhalila svou druhou tvář, která už není tak přívětivá jako ta, kterou známe z televizních obrazovek a společenských akcí. Co Ivanu tak rozlítilo a proč na nikom nenechala nit suchou?


Nebojí se ostrých slov


Je vidět, že si břitký humor a prořízlou pusu tak trochu osvojila od svého milovaného chotě Jana Krause (67), který také často nejde pro urážku zrovna daleko.


A často se stává, že třeba během své show dostane hosty do úzkých a ti nevědí, jak na něj reagovat. Už před časem se Chýlková nechala slyšet, že mladí herci v sobě nemají to, co její generace.


Prořízlou pusu si tak trochu osvojila od svého chotě Jana Krause.

Tehdy vynášela do nebes, čím sama oplývá, a považovala to téměř za svatý grál. Za to ovšem sklidila jistou vlnu kritiky, ostatním vadilo, že hází všechny do jednoho pytle.

Nic si z toho ale nedělala a za svými slovy si stála. Teď si ale opět pustila pusu na špacír. A na paškál si vzala chování celebrit na internetu.

Nesnáší sociální sítě

Sama je totiž považuje za velké zlo. To by samo o sobě až tolik nevadilo. Ovšem až do doby, kdy poznamenala, že lidé, kteří se takto prezentují, mají velký problém a jen si tak kompenzují to, co jim v životě chybí.

Tím ale hodně narážela i na některé své kolegy, kteří se sem tam pochlubí nějakým svým úspěchem. Asi si ale sama uvědomila, že by tím mohla urazit klidně i někoho ze svých nejbližších, a později trochu své vyjádření zmírnila.

„Hlavně ať jsou šťastní,“ dodala k tomu radši. Kdoví, proč jí ale sociální sítě tolik vadí. Závidí snad svým kolegům a kolegyním, že si třeba prostřednictvím nich mohou přijít na hezké peníze anebo dostat zadarmo zajímavé produkty?

To asi ne. Vždyť je sama jako herečka hodně žádaná, a když se sečtou její příjmy a to, co vydělá Kraus, mají se jako rodina hodně dobře.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden