Radost ze slávy a popularity si Petr Sepéši užil jenom několik let!

Domů k čekající mamince se už od kamarádů nevrátil!

I když jeho kariéra trvala hodně krátce, dodnes na něho pamětníci vzpomínají. Petr Sepéši (†25) měl celý život před sebou, jediná chyba mu ho ale vzala.

Jeho příjmení nezní příliš česky a zpěvák, kterému osud dopřál jen čtvrt století života, se také v Čechách nenarodil. Na svět přišel ve středoslovenském městečku Brezno, ale když mu byly dva roky, přestěhovala se celá rodina na západní hranici Československa, do Aše.

Pracoval v textilce, ale snil o muzice

Svůj talent pro zpívání začal Petr projevovat už na základní škole. Kromě samotného zpěvu hrál i na klavír, učil se na bicí a na baskytaru. Vyrůstal s bratrem, který byl mladší o dva roky. Po základní škole nastoupil do

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden