Moje sladké tajemství

Rajcují Tomeše chlapi v ženských šatech? Tomešová trne strachy

Moje sladké tajemství

Nedávno se manželé vylízali z vleklých partnerských problémů, hrozí snad další? Zatím to vypadá, že ano.

Blond paruka, podpatky až do nebe a dokonalý make-up. A pod ním nikoli sexy kráska, nýbrž Tiffany Richbitch alias Ondřej Brzobohatý (41)! Ten se poprvé objevil v ženském převleku na veřejnosti a pořádně to rozjel s hereckým kolegou Romanem Tomešem (36). Má se snad jeho manželka Michaela Tomešová (32) bát?

Tohle nikdo nečekal! Když se do pražské Malostranské besedy vřítil jako uragán Ondřej Brzobohatý (41) převlečený za drag queen, leckdo zalapal po dechu. Dokonce i herec Roman Tomeš (36), sám také v ženském převleku. Pak to ale spolu roztočili tak, že se jeho manželka, Michaela Tomešová (32), nestačila divit!

Blonďatá smršť

Brzobohatý natáhl silonky, nasadil paruku a v podstatě si ukradl celou show pro sebe! S blond hřívou a dokonalým líčením

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden