Řasy jako panenka

Nadělila vám matka příroda krátké, řídké a slabé řasy? Nebo nosíte brýle a potřebujete řasy více zvýraznit a natočit? Vyzkoušejte trvalou na řasy!

Mnoho žen si poslední dobou nechává dělat takzvanou trvalou na řasy. Ta řasy zvýrazní, nadzdvihne a krásně natočí, a také opticky zvětší a rozzáří oči. Na rozdíl od nalepovacích řas ale nepůsobí uměle. Trvalá na řasy je vhodná pro všechny ženy, které mají řasy rovné a nevýrazné.

Na délce řas nezáleží – aplikovat se může na dlouhé i velmi krátké. Kromě okouzlujícího pohledu je výhodou i to, že ušetříte čas ráno před odchodem do práce. I bez použití řasenky či kleštiček budou řasy upravené a výrazné.

Jak samotná procedura probíhá? Trvalá na řasy se provádí pomocí speciálních miniaturních natáček, které se aplikují na řasy. Následně kosmetička použije speciální „trvalou“, tedy přípravek, který řasy udrží v natočeném stavu.

Tato fáze trvá zhruba 15 minut. Následně se aplikuje neutralizační tekutina, jejíž působení je rovněž asi 15 minut. Celý proces je naprosto bezbolestný a řasy neničí. Natočený tvar vydrží asi 10 týdnů. Po trvalé je možné řasy ještě nabarvit.

Trvalou na řasy vám udělají v každém kosmetickém salonu za cenu asi 450 Kč. Natočené řasy nevyžadují žádnou extra péči. Jen byste je měla odličovat co nejšetrněji olejíčkem, který je regeneruje. Poté je dobré nanést na ně výživující gelovou bezbarvou řasenku. Řasy byste si neměla silně mnout, a to ani v případě, že na nich trvalá není, protože se tím lámou.

reklama
reklama