Můj kousek štěstí

Recept na lásku? Ptejte se Dády

Potřebujete recept na šťastné manželství? Zeptejte se Dagmar Patrasové (65) a Felixe Slováčka¨(78), cukrují jako dvě hrdličky.

Nezasvěcený pozorovatel, netušící, co všechno tomu předcházelo, by si s dojetím a možná i slzami v očích pomyslil, jak je krásné, když se starší manželé po dlouholetém vztahu mají tak rádi, jeden druhého si váží a chovají se k sobě laskavě a pozorně. To je ale láska, řekl by si. Byl by však vedle jak ta jedle.

Dobrý konec?

My všichni ostatní totiž dobře víme, že vilný saxofonista trávil po celých uplynulých sedm let noci u jiné, zatímco se jeho žena pochopitelně trápila a řešila to tím nejhorším možným způsobem, totiž lahví s alkoholem.

Nesprávné cesty, po nichž se ubírali, hojně sledovala a komentovala média, což manželům otravovalo život ještě o trochu víc. Nemluvě o tom, že jejich dcera Anna (26) zrovna bojovala s těžkou nemocí.

Jak ovšem říkají latiníci, konec dobrý, všechno dobré. Lze tedy s úlevou konstatovat, že má Dádin a Felixův příběh šťastný konec?

Velký návrat

Jejich fanoušci by si to z celého srdce přáli. A vypadá to, že představitelka atraktivní princezny Xénie z pohádkového seriálu Arabela i její čilý muzikant se rozhodli vyhrnout si rukávy, jak velí známá budovatelská píseň, a na chátrajícím vztahu poctivě zapracovat.

V současné době působí královna dětských srdcí a hudebník jako reklama na manželské štěstí. Felix se s ohromnou pompou vrátil do velkolepé vršovické vily, v níž ho už očekávala Dáda s otevřenou náručí.

Jenomže co bude dál? Podaří se dvojici v dojemné idyle setrvat? Anebo je to jen ochotnické divadýlko pro lidi a tisk, rozhlas a televizi?

Držíme palce

Naši vrkající holoubci působí dojmem novomanželů prožívajících opojné líbánky. Svorně odcestovali na romantický prodloužený víkend do lázní, to však není zdaleka vše. Plánuje se luxusní rekreace v Karibiku, ba i obnovení manželského slibu.

Oba teď zřejmě věří, že Felixova exmilenka Lucie Gelemová (39) je v propadlišti dějin. Jejich blízcí jim drží place. Bylo by však rozumné, kdyby se půvabná černovláska držela co nejdál od náleven či obchodů s alkoholem a Felix prakticky ode všech vyzývavých žen, kterým ještě nebylo čtyřicet a disponují nebezpečně mohutným hrudníkem.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden