Regina Rázlová: Zahrává si se životem! Proč neubere na tempu?

Zkouší, co všechno vydrží?

REGINA RÁZLOVÁ (69) neměla po revoluci dost štěstí. Kvůli kauze kolem Skloexportu si zhuntovala zdraví. Peklo, kterým si prošla, se podepsalo jak na její duši, tak i na těle. Jenže místo aby se herečka šetřila, hraje ve filmech i v divadle, jako by byla fit.Jenže to bohužel není! .

V polovině dubna vyděsila fanoušky Reginy Rázlové (69) zpráva o jejích těžkých zdravotních problémech. Od Velikonoc totiž ležela herečka v pražské Nemocnici Na Homolce, kam ji převezla záchranná služba s podezřením na plicní embolii. Záhy se bohužel vážná diagnóza potvrdila a bylo třeba začít urychleně jednat, Rázlové šlo totiž o holý život.

Začalo to zápalem plic

Herečka se od začátku roku léčila s těžkým zápalem plic. Na Zelený čtvrtek se jí ale přitížilo a nebyla jiná možnost než zavolat záchrannou službu. Lékaři Rázlovou ošetřili a nařídili jí přísný klid na lůžku. „Sama si byla vědoma vážnosti situace. I když je rebelka, nezbylo jí nic jiného než poslechnout,“ uvedl manažer Rázlové s tím, že už druhý den volala herečka z nemocnice, že se cítí o moc lépe a že by už byla ráda zase doma. Co ale Rázlové scházelo údajně nejvíc, byla její práce. Bylo tak jen otázkou času, kdy zákaz lékařů poruší a znovu se začne otáčet. Záhy byla Rázlová skutečně propuštěna do domácího léčení, pokora ke zdravotnímu stavu jí ale dlouho nevydržela!

Ředitel divadla ztvárňuje ve hře Mezi úterým a pátkem hereččina manžela.

Hazarduje se zdravím

Klid na lůžku vzal rychle zasvé a herečka už zkouší novou hru Miss Dietrich v Divadle Ungelt. Za nedlouho navíc začíná natáčet seriál Ohnivý kuře a dalším pracovním nabídkám se také nebrání. Jako by si vůbec neuvědomovala, jak vážně nemocná byla a že přepínáním sil si může jenom ublížit. O tom, že své zdraví bere na lehkou váhu, svědčí také skutečnost, že i ve chvíli, kdy jí šlo o holý život, chtěla jít přeparkovat své auto, které stálo na špatném místě.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden