Řekla jsem dceři o podivných zálibách přítele

Řekla jsem dceři o podivných zálibách přítele


Moje dcera žije se Zdeňkem už dva roky a chtějí se vzít. Všechno tomu nasvědčuje. Jenže nedávno jsem zjistila, že její povedený přítel řádí na seznamkách.


Se Zdeňkem se naše Alena poznala v baru a oba měli prý pocit, že ten druhý je ten pravý. Dceři je pětadvacet, nějaké vztahy už měla, ale nikdy jsem jí neviděla tak zamilovanou a nadšenou. Během dvou měsíců oba pustili svoje pronájmy a našli si větší byt, aby byli spolu. Snad od první minuty se na všem shodli. Jenže před měsícem Alena v počítači objevila, že má její Zdeněk profil na nějaké seznamce. Zapomněl se odhlásit na počítači.


Dcera nic nehledala, po ničem nepátrala. Ona nepatří mezi žárlivé ženské, které šmejdí partnerům ve věcech, projíždějí mobil a tak. Prostě mu věřila. Nejprve to číst nechtěla, ale já jsem ji přesvědčila. Díky mně tak zjistila, jak o sobě píše, že je svobodný, dokonce si ubral dva roky. Prý hledá nejen dívky, ale i ženy jakéhokoliv věku, svobodné i zadané, na nezávazný sex.


Samé lži a výmluvy


Dcera byla v šoku. Nic mu říct nechtěla, já ji ale přesvědčila. ať na něho udeří. Aby šel s pravdou ven. Zdeněk ale dceři v klidu odpověděl, že to je prý jen sranda, on žádnou ženskou nehledá. Jen se s kamarády vsadili, kdo získá víc odpovědí. Hrají takovou hru, vytvořili si profily a lákají ženy. A kdo bude mít nejvíc odpovědí, tak ten vyhraje basu piv. V první chvíli mu dcera nevěřila, přeci není možné, aby dospělí chlapi, dva jsou dokonce otcové od rodin, měli takovou hloupou zábavu.


A taky mu řekla, že nestojí o chlapa, který chodí na takovéto stránky, i když jen z legrace. Jenže pak ji přešel vztek a zase mu začala věřit. U mně však důvěru ztratil navždycky. Proč se vůbec baví tímto způsobem? Vždyť je to nefér i vůči těm ženám, co odpovídaly, a že jich nebylo málo. Zdeněk se ale snažil, jak mohl, aby se už dcera na něj nezlobila. A ona mu samozřejmě odpustila.


Už mu nesmí věřit!


Jenže ve mně už to bylo. Alena nesmí být tak naivní! Snažila jsem se dceru přesvědčit, aby byla ve střehu a nakonec se mi to povedlo. Byl zrovna ve vaně, když Alena sáhla po jeho mobilu. A našla v něm intimní fotky nějaké ženy. Podívala se do odeslané pošty a byly tam i jeho fotky, stál svlečený v nějaké místnosti. Alenu popadl takový vztek, že za ním letěla do koupelny, měl kliku, že byl už z vany venku, jinak by ho prý utopila. Řvala na něj, co to má znamenat?


Křičela, ať táhne, ať si jde, když mu nestačí jen ona. Zdeněk ji zase přesvědčoval, že to byla opět nějaká stupidní legrace. Byl prý opilý, a když mu jedna z těch holek, co si s nimi psal na té seznamce, poslala fotky, tak se nechal kluky v hospodě ukecat a vyfotil se svlečený do půl těla a poslal jí taky fotku. Byl zase tak hrozně přesvědčivý, že mu ta naše husa zase uvěřila.


Sliboval hory doly, že toho nechá, že si klidně změní číslo, aby se mu žádná z těch žen už nikdy nemohla dovolat. Blíží se termín svatby a já z toho nemám dobrý pocit. Pořád si říkám, že na to ta naše holka doplatí. A přísahám, že zeťovi budu takovou tchyní, jaká má podle pekelného řádu být!


Petra (59), Bruntál

reklama
reklama

Komentáře