Řekne Lucie Bílá „ano“ svému kolouškovi?

Nebojí se, že její milovaný Radek přece jen zatouží po děťátku?

Je stále zamilovaná do svého kolouška Radka Filipiho (38), s nímž je už několik let. A nyní zpěvačka Lucie Bílá (56) možná udělá další významný krok ve vztahu. Bude svatba?

Slavice Lucie Bílá (56) to neměla nikdy lehké, musela počítat s tím, že dost často narazí i na muže, které bude vábit spíš její sláva a jmění. Proto byla vždy opatrná, i když se tvářila, že je zamilovaná nejvíc v životě, stále byla obezřetná.

Noid má už třetí dítě se dvěma ženami.

I Radek si prošel sítem, pár se dokonce jeden čas rozešel. Proč, to vědí oni dva. V každém případě se opět dali dohromady. Čas ale jejich vztah prověřil, Radek je Lucce oporou a zjevně mu nezáleží na jejích penězích.

S Makovičkou spolu stále podnikají.

Co by donutilo zpěvačku změnit názor? Podle jejího okolí za to mohou bývalí partneři! Kdy řekne „ano“? Lucie se pořád vídá s Petrem Makovičkou (46), s nímž podniká, a také s Václavem Noidem Bártou (41). S tím se potkává na pódiích.

Oba muži mají své rodiny a Lucie pochopila, že ani ona nechce být sama a své zázemí s Radkem chce prý zpečetit. Do třetice všeho dobrého? Právě Noid byl jejím druhým manželem, tím prvním se stal pozounista Stanislav Penk (48).

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama