Můj kousek štěstí

Reparát z lásky nevyšel?

Moderátorka Kristina Kloubková (43) to dala s tanečníkem Václavem Kunešem (44) znovu dohromady. Dvojice se tentokrát sestěhovala, což ale špatně nese dcera Kloubkové. 

Vztah moderátorky Kristiny Kloubkové a tanečníka Václava Kuneše, který byl jedním z porotců taneční soutěže StarDance, tak trochu připomíná jízdu na horské dráze. Během dvou let, kdy spolu chodili, žili odděleně a pouze se navštěvovali. Ačkoli se říká, že nikdy nevstoupíš do stejné řeky, Kloubková s Kunešem jsou zřejmě přesvědčení o opaku a znovu to spolu zkusili. „Prostě jsme si uvědomili spoustu chyb a opět se milujeme. Teď už je to napořád,“ vysvětlila Kloubková. Kuneš pak dodal, že se dvojice konečně nastěhovala do jednoho bytu. „Je to tak, bydlíme spolu,“ potvrdili partneři.

Nemá trpělivost

Přestože by se mohlo zdát, že teď už dvojici nic nebrání ve štěstí, opak je pravdou. Lidé z okolí páru totiž prozradili, že změnou bydliště trpí dcera Kloubkové. Prý to pro ni není ani trochu jednoduché. Najednou si musí zvykat na úplně jiné prostředí. I když je holčička velmi šikovná, bývá často nesoustředěná. Když se dcerce něco nedaří, prý se hned vzteká. „Je to hrozné. Proto s ní raději dělám něco, co ji baví a zklidní se jí přitom mysl,“ říká Kloubková.

Vašek je super parťák

Šušká se, že Jasmínka má co dělat s povinnostmi do školy. Ještě štěstí, že si s novým tatínkem padla do noty. „Vašek je zlatý. Musím říct, že ona ho má velmi ráda, což je fajn. Upřímně říkám, že je její super parťák. Když jsem v práci, skvěle se o ni vždy postará,“ vysvětlila Kloubková. Ta zřejmě doufá, že její dcerka bude natolik silná, aby unesla všechny změny. Už takhle je toho na malou holčičku víc než dost. .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden