Můj kousek štěstí

Řeší snad Miluše Šplechtová další manželovu nevěru?

Slavná dvojice v krizi

Odpustila mu milenku, možná dokonce několik nemanželských vztahů. Podle některých lidí to ale herečka ze seriálu Ulice neměla dělat, protože se její manžel Jan Hrušínský (68) nikdy nezmění.

Říká se, že Miluše Šplechtová na svoji toleranci doplatila. Objevily se totiž spekulace, že se atmosféra mezi manželi mění ze dne na den.

Dlouho bylo dusno, poslední dobou je ale prý herec a divadelní šéf jako mílius a drahou polovičku chválí na každém kroku. Mnozí si proto myslí, že mu přišla na další románek a Hrušínský se to teď snaží „vyžehlit“.

S Hrušínským jsou svoji už čtyřicet let. Za takový vztah se vyplatí bojovat.

Měli na kahánku

Přitom by nešlo o nic, čím by si už partneři dříve neprošli. Když se principál Divadla Na Jezerce před lety zamiloval do produkční Michaely Blahutové (49), konec manželství byl takřka hotovou věcí. „Miluji ji. Dohodli jsme se s manželkou na rozvodu,“ prohlásil sám Hrušínský.

Šplechtová ale zabojovala a nevěrník nakonec zůstal. O nějakou dobu později se však hovořilo o jeho dalším úletu, tentokrát s produkční jeho divadla Eliškou Zemánkovou (28). A v zákulisí českého showbyznysu v posledních letech kolovala i další jména.

Koho chce?

Možná si Hrušínský začal myslet, že mu projde všechno. Jenomže se asi přepočítal a jeho manželce konečně došla trpělivost. Zřejmě i proto, že jejich dcery Barbora (32) a Kristýna (38), se kterou hrají v Ulici, jsou samozřejmě už dávno dospělé.

Je tedy možné, že manželovi pohrozila rozvodem. A Hrušínský si mohl konečně uvědomit, že Šplechtová je ženou jeho života a nemá cenu se poohlížet po jiných. Otázka však je, jestli by to stačilo.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden