Richard Genzer: Bude dělat drahoty?

Ještě se ani nerozvedl, ale chce se znovu ženit!

Už čtyři roky uběhly od doby, kdy se RICHARD GENZER (50) a zpěvačka LINDA FINKOVÁ (48) rozešli, přesto se doposud nebyli schopni rozvést. Zdálo se, že jim to tak vyhovuje. Teď ale přišel zvrat. Geňa se zasnoubil a chce znovu do chomoutu!

Čerstvý padesátník Genzer totiž svou partnerku MARKÉTU JIRÁNKOVOU (41) požádal na Štědrý den o ruku. Na tom by sice nebylo nic zvláštního, kdyby už byl ovšem rozvedený. Komik však začíná rozvod řešit teprve teď.

A zdá se, že to s Jiránkovou, s níž chodí už pět let, myslí opravdu vážně. Dokonce se před tím byl dovolit jejích dvou dcer, protože rodiče Jiránkové už nežijí. „Markétu jsem požádal o ruku, aby viděla, že s ní počítám do budoucna a mohli jsme plánovat společný život,“ svěřil se novinářům Geňa, který je ovšem stále oficiálně ženatý s Finkovou, s níž má dceru VIKTORII (17) a syna MATYÁŠE (7). Pro Lindu, která už má také stálého partnera, to zřejmě bylo nemalé překvapení. Ještě nedávno totiž prohlásila, že jsou s Genzerem příliš líní na to, aby se rozvedli. Možná právě tímto píchla do vosího hnízda a Jiránková přitlačila na Geňovu citlivou strunu.

Hraje si na gentlemana?

Vzhledem k tomu, že pracuje jako speciální pedagožka v psychologické poradně, moc dobře asi ví, jak na to. Finková s dětmi po rozchodu žije v domě, který si s Geňou pořídili. A právě ten je podle ní jediným jablkem sváru v jejich jinak poměrně přátelských vztazích. Někdejší hvězda úspěšného pořadu Tele Tele nebo Partička sice manželce a dětem společný dům přenechal k užívání a pravidelně se jim věnuje, ale finančně se na jejich potřebách nijak zvlášť nepodílí. Alespoň podle Finkové. „Když jsem mu řekla, aby mi něco posílal každý měsíc, odpověděl, že nebude, protože mi nechá barák. Zkoušela jsem se s ním dohodnout dva roky a pak jsem si řekla, že mám svou hrdost a že už do toho nebudu šlapat,“ svěřila se Linda s tím, že své děti uživí sama i za tu cenu, že má několik povolání.

Tajná dohoda

Manželovi prý dokonce navrhovala, že pokud nechce posílat peníze pří mojí, může dětem třeba pravidelně spořit na budoucí studia, ani to ale Genzer nepřijal. „Když nemá potřebu být hrdým tatínkem, tak ať si to nechá,“ uzavřela muzikálová zpěvačka a učitelka zpěvu Finková své finanční tahanice s manželem. Ten ale podle všeho svůj slib nakonec dodrží. Dům hodlá po rozvodu nechat Finkové a dětem. „Chci podnikat a nerad bych Lindu a naše děti ohrozil. Žijí v domě, který je psaný na nás oba, a díky rozvodu jim ho budu moci nechat,“ prohlásil Geňa velkoryse. Přitom je to podle Finkové to jediné, co vlastně dětem zatím dal. „Tohle opravdu nechci komentovat, k tomu se fakt nic nedá říct,“ reagovala na Geňovo prohlášení zpěvačka, která se podle všeho už smířila s tím, že otec jejích dětí teď finančně raději podporuje svou novou rodinu. A asi se to jen tak nezmění.

Zpěvačku mrzí, že Geňa své děti finančně zanedbává.

reklama

Komentáře