Moje šťastná hvězda

Řídí jako blázen?

Herec ze seriálu Slunečná se nedávno pochlubil tím, že velmi často dostává pokuty za rychlost. Lukáš Langmajer (39) v minulosti jezdil rallye závody a láska k rychlé jízdě mu zřejmě zůstala.

Téměř vždy totiž jezdí víc, než je v dané lokalitě povoleno, a také proto musí tak často platit pokuty. Jeho to příliš netrápí, ale jeho manželka Andrea už jeho nezodpovědnost asi nemůže vystát.

Manželka z jeho pokut nadšená asi nebude

Lukášovy neustálé pokuty jim lezou dost do peněz a navíc, pokud by herec přišel o řidičský průkaz, musela by ho všude vozit ona, což nechce.

Andrea také nikde nepracuje a Lukáš ji živí, což by mohl být další důvod, proč je na něj tak naštvaná. Čím méně peněz vydělá, tím méně jí je schopný dát, což se jí pochopitelně nelíbí.

Langmajer už je ale možná unavený z toho, jak mu manželka hlídá finance, a z tohoto na první pohled malého problému se časem může vyklubat pořádná krize.

Přece jenom by to mohlo začít jiskřit s nějakou kolegyní, která po něm nic nechce, hází po něm obdivné pohledy a jeho rychlou jízdu ocení. Ne nadarmo chlapi balí ženy na rychlá auta. Asi to funguje.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden