Říkali mi, že mám vkus jako Pamela Anderson

Ve fitku dokáže řádit tak dlouho, dokud z ní nezačnou stříkat endorfiny.

Bylo jí krásných osmnáct, když se nám odhalila coby okouzlující Marika v komedii Sněženky a machři. A o chvíli později ukazovala své tělo všem možným zájemcům o intimní hrátky s Vendulkou „utěšitelkou“ ve slavných básnících. Eva Jeníčková se prostě nebála svléknout.

S trochou nadsázky věděla, čím udělá jako herečka divákům radost. Přitom od rodičů dostala úplně jiné než kumštýřské geny. „Táta, vysokoškolský profesor ekonomie, a maminka chemička mi naštěstí v ničem nikdy nebránili,“ dodávala k tomu půvabná Eva.

Jen hlava rodiny jednou zdvihla hlas a vyslovila zákaz činnosti. „Tatínek mi zakázal jít na taneční konzervatoř. Ale to bylo někdy ve čtvrté třídě,“ tvrdila. Vliv na její

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden