Moje šťastná hvězda

Riskuje manželství kvůli kariéře?

JANA ŠVANDOVÁ (73) s přibývajícím věkem řeší jeden problém za druhým. Bude to mít dopad na její dosud spokojený svazek?

Ačkoli letos v červenci oslaví už 74. narozeniny, na svůj věk slavná herečka rozhodně nevypadá. Stále je velice atraktivní a muži na ní mohou oči nechat.

Kromě toho se snaží být i aktivní a její kolegyně jí její životní elán jen tiše závidějí. Jak to tak ale vypadá, možná je to všechno jenom jedna velká přetvářka.

Herečka Jana Švandová (73), která nyní září v krimiseriálu Hlava Medúzy, se totiž přiznala, že jí síly pomalu, ale jistě ubývají. Místo toho, aby konečně zpomalila, však nakonec ještě přidala.

Stárnutí se snaží zvrátit

Nikdo z nás nemládne a bohužel ani Jana. Jenže si to asi zřejmě nechce připustit. Má za sebou zářnou kariéru a nyní by si bez problémů mohla užívat pohodového důchodu po boku milovaného manžela Pavla Satorie (71).

Jak se ale zdá, místo toho se snaží dohnat, co se jen dá. Nedávno se totiž přiznala, že si moc dobře uvědomuje, že se její čas na tomto světě krátí, a snaží se kvůli tomu využít každou příležitost.

Hraje ostošest, pořád je v pohybu a volného času jí tak moc nezbývá. A to je právě samo o sobě velkým problémem.

Neudělá si čas na svou rodinu?

Švandová je už trojnásobnou babičkou, a ačkoli svá vnoučata nade vše miluje, společně strávených chvil si nejspíš moc neužijí.

Herečka se netají tím, že je ve svém věku vděčná za každou roli, která se jí naskytne, a neváhá kvůli tomu obětovati rodinné štěstí.

To je sice na jednu stranu hezké, dnešní doba je velice nejistá a mnoho umělců se každý den bojí, zda dostanou další nabídku, která by jim vytrhla trn z paty.

Jana je sice velice dobře zajištěná, manžel se živí jako developer, o peníze tak jistě nemají ani trochu nouzi. Potíž je ale v tom, že herečka začíná, dle jejích slov, ztrácet sebevědomí.

Vždy byla učiněnou sexbombou, nyní se tak ale už moc necítí. Tím, že o ni mají tvůrci zájem, se ale její ego vždy alespoň trochu posílí. A to je to, o co tu jde.

Manžel dělá, co jí na očích vidí

Jenže co si budeme nalhávat. Její manžel už také nepatří mezi nejmladší a nejraději by si s ní užíval chvíle klidu a pohody. Těžko ji ale asi přesvědčit. Sebeúcta je evidentně důležitější.

Herečka si je navíc velice jistá tím, že bude Satorie dělat přesně to, co si ona přeje, a ve všem jí vyjde vstříc. Kromě toho se nejednou nechala slyšet, že už si ho nechá.

Asi jí ale nedošlo, že to všechno nestojí jenom na ní. a možná se už brzy bude hodně divit. Co když ale manžela přestane bavit její vysoké pracovní nasazení a fakt, že na rodinu nemá tolik času, kolik by si představoval

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden