Řítí se zpěvačka z bláta do louže?

Nový pár, kterému se už přezdívá „VéVéčka“, sice přemýšlí po dvou měsících o miminku, ale…

Jsou spolu teprve chvilku, a tak je pochopitelné, že Lucie Vondráčková (41) a Petr Vojnar (45) ještě nestačili sundat růžové brýle. Spíše tedy zpěvačka, neboť kolem moderátora se začaly vynořovat nelichotivé pikantnosti.

Od doby, co vešlo ve známost, že Lucie Vondráčková (41) a Petr Vojnar (45) tvoří pár, začaly se propírat záležitosti z moderátorova dosavadního života. Ostatně zřejmě i proto se teď těmto zamilovaným hrdličkám přezdívá „VéVéčka“, což připomíná název kdysi oblíbeného seriálu Velmi křehké vztahy na TV Prima.

Je tedy otázkou, jestli tím „básník“ chtěl naznačit, že Vondráčková se může ve své iluzi čerstvého vztahu zatraceně rychle propadnout... Za tím, jak rychle do vztahu naskočili, stojí jasný fakt: ještě se ani pořádně neznali, a už se divoce líbali! Dnes už není tajemstvím, že se seznámili před čtvrt rokem při natáčení videoklipu s názvem Potřebuju pauzu, na který kývli rapperovi Raegovi (33).

Před kamerami totiž hráli mileneckou dvojici, často se museli opakovaně líbat a dotýkat, dokud pan režisér nebyl s výsledkem spokojen. A k tomu byl Vojnar

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře