Rituály krásy podle měsíce

Kdy je nejlepší vyrazit na kosmetiku a ke kadeřníkovi? Nebesa to vědí za vás...

V jaké fázi měsíce je ten nejlepší čas pro stříhání a barvení vlasů, krášlicí procedury či začátek úspěšné diety? Poradíme vám, jak se dá v jednotlivých etapách vytěžit co nejvíc pro krásu a svěžest.

Měsíc je element mimořádné síly, který svým gravitačním působením umí vyvolat třeba i příliv a odliv. Bodejť by si pak nevěděl rady s takovými „drobnostmi“, jako je naše tělo, duše, kůže, pleť... Jak měsíc co nejtrefněji zapojit do okrášlovacích procesů všeho druhu?

Novoluní

V čase, kdy měsíc nevidíte, se pusťte do očistných kúr. Měsíc vám pomůže vyčistit tělo od škodlivin a jedů, proto pijte hodně vody. Pokud chcete skoncovat s nějakou neřestí, udělejte to právě při novoluní, kdy máte nejpevnější vůli.

Je to skvělý čas pro to, abyste začala s dietou, neboť tělo se lépe odvodňuje. Velmi prospěšné je dělat si peelingy těla i obličeje nebo solné koupele.

Náš tip: Je to nejlepší období pro trhání obočí, protože tělo není tak citlivé na bolest. Chcete-li změnit barvu vlasů, udělejte to

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden