Rivalky, či kamarádky? Bojují spolu o stejného muže?

Obě jsou krásné a žádané. Jenže mohou být EVA PERKAUSOVÁ (26) a její nová kolegyně GABRIELA KOUKALOVÁ (31) přítelkyně? Mnozí mají jasno. Předchozí týdny ukázaly, že se mezi nimi schyluje k velkému boji. Která z nich v televizi skončí? Vítězka může být jen jedna.

Ještě donedávna byla krásná blondýnka Eva Perkausová (26) královnou soukromé televize. Zářila na televizních obrazovkách téměř každý den. Diváci ji zbožňují, protože je nejen krásná, ale také velmi milá a chytrá.

Jenže když do televize nastoupila bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová (31), měla v ní rázem velkou konkurenci. Navíc se mluví o tom, že Gabriele rozhodně nebude stačit pozice, kterou svou kariéru v televizi odstartovala. Chce totiž mnohem výš. Dobude místo Evy Perkausové v hlavních zprávách? Jedna z nich prý bude muset dokonce televizi opustit.

BÝT OBLÍBENÁ UŽ EVĚ NESTAČÍ

Když v televizi Perkausová začínala, nikdo nevěřil tomu, že by na moderátorském postu zůstala déle než pár měsíců. Neměla žádné zkušenosti, na rozdíl od dalších uchazečů, kteří se na její místo hlásili. Přesto si ji vybrali, protože má krásnou tvář.

Během několika dalších měsíců si ji vzali do parády profesionálové a naučili ji mluvit, gestikulovat a vystupovat co nejpřirozeněji. Dřina se vyplatila. Stala se jednou z hlavních hvězd a její místo se stalo takřka neotřesitelným.

Svou popularitu si zvýšila rovněž i tím

Zbývá vám 76% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden