Rivalky, či kamarádky? Bojují spolu o stejného muže?

Obě jsou krásné a žádané. Jenže mohou být EVA PERKAUSOVÁ (26) a její nová kolegyně GABRIELA KOUKALOVÁ (31) přítelkyně? Mnozí mají jasno. Předchozí týdny ukázaly, že se mezi nimi schyluje k velkému boji. Která z nich v televizi skončí? Vítězka může být jen jedna.

Ještě donedávna byla krásná blondýnka Eva Perkausová (26) královnou soukromé televize. Zářila na televizních obrazovkách téměř každý den. Diváci ji zbožňují, protože je nejen krásná, ale také velmi milá a chytrá.

Jenže když do televize nastoupila bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová (31), měla v ní rázem velkou konkurenci. Navíc se mluví o tom, že Gabriele rozhodně nebude stačit pozice, kterou svou kariéru v televizi odstartovala. Chce totiž mnohem výš. Dobude místo Evy Perkausové v hlavních zprávách? Jedna z nich prý bude muset dokonce televizi opustit.

BÝT OBLÍBENÁ UŽ EVĚ NESTAČÍ

Když v televizi Perkausová začínala, nikdo nevěřil tomu, že by na moderátorském postu zůstala déle než pár měsíců. Neměla žádné zkušenosti, na rozdíl od dalších uchazečů, kteří se na její místo hlásili. Přesto si ji vybrali, protože má krásnou tvář.

Během několika dalších měsíců si ji vzali do parády profesionálové a naučili ji mluvit, gestikulovat a vystupovat co nejpřirozeněji. Dřina se vyplatila. Stala se jednou z hlavních hvězd a její místo se stalo takřka neotřesitelným.

Svou popularitu si zvýšila rovněž i tím

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře