Rodiče Martině Formanové staršího partnera rozmlouvali. Dokázala jim, že se mýlí!

Původně po něm chtěla jen jeden rozhovor. Zůstali spolu dvacet čtyři let!

Předtím, než Martina Formanová (55) poznala svého životního partnera, oscarového režiséra Miloše Formana (†86), měla za sebou vztah s jiným slavným Čechem. Na rozdíl od Karla Gotta (†80) ale s Milošem založila rodinu.

Slavný režisér Miloš Forman (†86), který dobyl i Hollywood, měl těžké dětství. Bylo to dáno dobou. Oba rodiče mu zahynuli v koncentračních táborech. Miloš vyrůstal u příbuzných a později v internátní škole.

Vystudoval na FAMU scenáristiku a do roku 1968 natočil v Československu několik filmů, které dodnes patří do zlatého fondu naší kinematografie.

On žil v Americe, jeho žena v Praze

V soukromém životě se první režisérovou manželkou stala krásná Jana Brejchová (81). Prožili spolu čtyři roky v době, kdy Jana už

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden