Rodiče zakázali Brigitte Bardot svatbu a ona se pokusila o sebevraždu!

„Byl to jediný muž, který věděl, že mohu nabídnout něco neobyčejného. Můj manžel i učitel.“

Poznala ho jako patnáctiletá a chtěla si ho vzít, ale rodiče byli proti. Brigitte Bardot (86) si tak musela na svatbu s Rogerem Vadimem (†72) počkat. Manželství pak netrvalo dlouho, ale hodně jí pomohlo.

Na své dětství nevzpomínala Brigitte Bardot příliš v dobrém. Mohli za to hodně přísní rodiče. Matka, jak už to tak někdy rodiče dělají, chtěla do svých dcer přenést své nesplněné sny o tom, jak se stane slavnou. Ačkoliv Brigitte jako malá nebyla prvoplánově atraktivní, matka se rozhodla, že z ní udělá modelku.

Musela si počkat

Podařilo se a na jaře roku 1950 se Brigitte dostala na titulní stranu slavného časopisu Elle. Roger Vadim v té době pracoval jako asistent režie. Fotka Brigitte neušla jeho pozornosti a tak dívku oslovil a nabídl jí roli ve filmu. To sice nevyšlo, nicméně důsledek seznámení byl, že se Roger do Brigitte zamiloval.

S ohledem na její věk a její rodiče to ovšem byla tajná láska. Ačkoliv měl Roger slušný původ, protože pocházel z rodiny ruského diplomata, otci a matce Brigitte se nelíbil jeho

Zbývá vám 75% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden