Rodina ji už dlouho nesnese!

Rodinu drží pevně v rukou. Až moc. Neustále něco vymýšlí, počíná si prý jako generál a toho už mají blízcí dost! Vypadá to dokonce, že manžel začíná trhat partu.

Jako by své mamince Ivě Janžurové (80) z oka vypadla. Stejná tvář, mimika, stejná gesta, úsměv – pokud se zaměříte na tyto detaily, pak nejspíš ano, ale jako celek to nějak nevychází. Iva vždy byla velmi křehká bytost a její energie byla veskrze pozitivní a strhující, přirozená.

To se o její dceři Sabině Remundové tak úplně říct nedá. „Baculka“ přerostla v „herdekbabu“ od které by divák nerad dostal výchovný pohlavek. Kila navíc mnohdy doplňuje zlomyslně ironický úsměv.

Může být nadváha důsledkem rodinné dispozice, když ani Stanislav Remunda (†84) jí netrpěl? I Sabinina dcera Adina má problém s

Zbývá vám 69% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden