Rodinná tragédie ji dostala na dno

Drobná černovláska si prošla doslova peklem, přišla o své nejbližší a v útlém věku zůstala na všechno úplně sama! Jak to zvládá?

Ačkoli je ještě velmi mladá, prožila si KATEŘINA MARIE FIALOVÁ (24) tolik bolesti a smutku, že by to vydalo minimálně na dva životy. Jak herečku poznamenala tragická ztráta rodičů?

Sympatickou černovlásku Kateřinu Marii Fialovou (24) si diváci nepochybně pamatují z show Tvoje tvář má známý hlas nebo z celé řady seriálů, kde hrála. Prošla Ordinací v růžové zahradě 2, primáckými Sestřičkami, 1. MISÍ a momentálně září po boku kolegy Romana Vojtka (49) v novém seriálu Hvězdy nad hlavou. Sláva a úspěch, kterých se jí v současnosti dostává, ale jen těžko vyvažují krutou ztrátu otce a tragickou smrt mámy, kterou našla coby dospívající dívka oběšenou. 

Obtížná životní situace se později ještě zkomplikovala, když herečka přerušila na několik let kontakt s jediným členem rodiny, který jí ještě zbyl – se starší sestrou, která ji po smrti rodičů vychovávala. Našly k sobě nakonec cestu? A dokázala se

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama