Rodinné spory začínají nabírat na obrátkách?

Herečka LINDA RYBOVÁ (45) s dcerou svého manžela MARIANOU PRACHAŘOVOU (26) nemá nejlepší vztahy. A Mariana teď navíc přilila olej do ohně.

Pro herečku Lindu Rybovou (45) je její rodina na prvním místě. Hvězda seriálu Ulice se o své děti Rozárku (17), Josefínu (16) a Františka (13) stará ukázkově, a to i přesto, že má měsíčně spoustu natáčecích dní. Mimo to je pro ni také důležité, aby její děti, které má s manželem Davidem Prachařem (62), nebyly mediálně známé.

Chtěla se pochlubit

Proto se za každou cenu snaží, aby obličeje jejích ratolestí nebyly nikde veřejně k vyhledání. Doposud se jí to dařilo, ale herečka Mariana Prachařová (26), Davidova dcera z prvního manželství s Danou Batulkovou (62), Lindě tuto idylu zničila.

Mariana totiž na svém profilu sdílela aktuální fotku se všemi svými nevlastními sourozenci. Bylo to snad poprvé, co si je fanoušci mohli prohlédnout, a všechny velmi překvapilo, jak

Zbývá vám 67% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden