Rodinný život ji naprosto uchvátil

Mezi divami 60. let působila MARLÈNE JOBERT (81) tak trochu jako zjevení. Na slávu či na skandály ji moc neužilo, zvlášť poté co poznala WALTERA GREENA (82).

Dětství prožité v Alžíru nebylo pro Marlène Jobert (81),  známé především z úspěšného snímku Juliette a Juliette, zrovna nejšťastnějším obdobím.

Francouzi byli na severu Afriky nenáviděnými kolonizátory a její otec byl k tomu všemu ještě důstojníkem letectva. Byla nejmladší z pěti sourozenců, takže rodina nežila zrovna v dostatku a malá dívenka zažila od okolí vzhledem ke svému původu i hodně šikany a

Zbývá vám 73% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden