Můj kousek štěstí

Rok od rozchodu

Svěřila se, že jí pomáhá kniha s názvem Cítit rozumem, myslet srdcem.

Před rokem na Prvního máje vyrazila Monika Absolonová (45) celé republice dech: oznámila, že se rozchází s Tomášem Hornou (41), s nímž vychovává syny Tadeáše (6) a Matouše (3).

Dvojice se seznámila v roce 2014 v baru, a to kuriózním způsobem. „Když jsem tančila na židli, trochu jsem na něj spadla,“ usmívá se muzikálová hvězda, která v té době ze všeho nejvíc toužila po mateřství.

Přání si po boku pohledného hokejisty splnila, byť v pokročilejším věku. Před spokojeným párem se rýsovala budoucnost v růžových barvách, což byl bohužel optický klam.

Je jasné, že dalším hokejistům se Monika obloukem vyhne!

Zpěvačka si stěžuje, že partner jí mnohdy neříkal pravdu a byl po uši zadlužený. Všechno dohromady nakonec vyústilo ve vztahovou katastrofu, shodou okolností prvního května, ve svátek lásky.

„První měsíc jsem myslela, že umřu, ale i další asi tři až čtyři měsíce byla ta bolest opravdu intenzivní,“ svěřuje se Monika. Pomoc hledala u psychiatričky i u psychologa.

Ani po roce není trápení konec. V průměru trvá podle odborníků až pět let, než se člověk přes rozvod přenese. Zpěvačku tedy čeká ještě dlouhá cesta. Naštěstí má plno pracovních nabídek, které jí zabaví mysl.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden