Roky ho znali hlavně v Brně

Dnes je hvězdou Pálavy

Patnáct let hrál Michal Isteník (39) „jen“ divadlo, poté se jako raketa vrhl do seriálů a ohromil. Objevil se v sériích Trpaslík, Kukačky, Hlava Medúzy, Pálava či Most!

Dětství v Novém Strašecí bylo idylické. Michal Isteník (37) odmalička obdivuje nádherné křivoklátské lesy a výhled na ně, protože městečko leží na kopci. Říká se tu Novosibirsk, neboť zde spolehlivě bývá největší zima ze širokého okolí. Dospívání zasvětil fotbalu, k divadlu ho to netáhlo.

Ve škole ho však přemluvili, aby si vyzkoušel dramatický kroužek – a to ho pohltilo. Hned věděl, že se divadlo musí stát důležitou součástí jeho života. „Když na to svoje dětství vzpomínám, má Ladovy barvy,“ říká zasněně.

Nekorektní humor

Po gymnáziu se Isteník dvakrát přihlásil na pražskou DAMU, marně, potřetí to rakovnický rodák zkusil na brněnskou JAMU a byl přijat. A tehdy se definitivně začala

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden