Můj kousek štěstí

Roky v sobě skrývá hrozné trápení

Život Dany Morávkové (48) by se mohl na první pohled zdát být naprosto idylický, ale herečka skrývá hluboko v srdci životní zklamání, se kterým se jen těžko vyrovnávala. 

Jen několik málo let zpátky se médiích velmi často skloňovala otázka, zda bude mít Dana Morávková druhého potomka, či nikoli. To téma nebylo pro drobnou brunetku rozhodně příjemné a jen velmi nerada se k němu vyjadřovala.

Jen hořkost

„O tomhle se špatně mluví do novin. Já si myslím, že už těhotná asi nikdy nebudu, ale pokud přijde bratříček nebo sestřička, budeme jenom rádi,“ uvedla kdysi herečka s tím, že by druhé dítě samozřejmě chtěla, ale rozhodně by to nehlásila nikomu dopředu. Jenže čas plynul a další potomek nikde. Spekulovalo, zda nemá Morávková zdravotní problémy, které jí těhotenství znemožňují. Ostatně sama naznačila, že to nevidí příliš dobře. Dnes je již naprosto zřejmé, že se její syn Petr (22) sourozence nedočká, v Morávkové prý ale zůstala hořkost. Objevují se náznaky, že se hvězda Ordinace v růžové zahradě 2 měla cítit pod obrovským tlakem médií i svého okolí. Kdo si nenaplněnou touhou o dítěti neprošel, asi jen těžko pochopí jaké emoce se slavné brunetky zmocňovaly. Odmlčela se a doufala, že už bude mít od dotěrných otázek pokoj. Dokonce začala tvrdit, že nikdy o druhém dítěti nemluvila. Nařkla novináře, že ji do dalšího mateřství uvrtali hlavně oni. Mluvila z ní snad bolest a zklamání?

Slabá náplast

Uspokojením a pomyslnou náplastí na zlomené srdce se herečce stala její práce, kterou zdaleka není jen divadlo a televize. Jde zejména o navrhování vlastních kabelek. V tom se Morávková prý opravdu našla.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden