Rolins vs. Štaidl: Kdo z nich lže a kdo říká pravdu?
Po letech vyplouvá na povrch drsná kauza!
Jak se zdá, zpěvačce se zřejmě připomenutí jejího roky starého románku nehodí do její aktuální image.

Popírá, že by s ním spala!

Zpěvačka DARA ROLINS (43) nese velmi těžce tvrzení Štaidla, že s ní před lety měl románek. Jde jen o výplod jeho fantazie?

Dávno zapomenutou aférku veřejnosti připomněla kniha vzpomínek hudebního skladatele Ladislava Štaidla, v níž bývalý partner zesnulé zpěvačky IVETY BARTOŠOVÉ (†48) vzpomíná na intimní chvíle, které měl údajně s nezletilou Rolins prožít. Zpěvačka je ale naprosto zhnusená a jeho podle ní vybájeným vzpomínkám se zarputile brání. Domnívá se dokonce, že se tímto zoufalým pokusem jen snaží udržet na výsluní českého showbyznysu. „Co je to za novinku? Vždyť je to asi 15 let stará historka, která je zřejmě jediným způsobem tohoto pána, jak udržet svoje jméno v povědomí,“ rozčilovala se, když se Štaidl rozpovídal o románku s ní. „Už je to tu zas?“ ptala se nevěřícně.

Přijde jí to nechutné

Kde je pravda, se nejspíš nikdy nedozvíme, v každém případě je podivné, že pokud by Štaidl lhal, jak Rolins tvrdí, jen sotva by se tak hájila. „Vždyť byl pomalu důchodcem a já jen děvčátko, když, jak on tvrdí, se mnou prý spal! Brrr,“ oklepala se zhnusená zpěvačka s tím, že když je nyní sama matkou, je pro ni taková představa ještě nechutnější. Daře je prý také zcela jasné, proč léty zaprášenou historku Štaidl opět vytahuje. „Přemýšlím, co vede muže k seznamu svých úlovků i v případě, že jde o pravdu,“ rozčiluje se Rolins, podle níž něco tak přízemního neudělá jen frajer. Štaidlovo jednání je prý hodné něčeho, co stojí na konci potravinového řetězce.

Jelikož o popularitu nikdy nestál, Dařiny domněnky o tom, že se potřebuje zviditelnit, jsou úsměvné.

Uhranulo ho malé děvče

Hitmaker LADISLAV ŠTAIDL (71) zřejmě nedomyslel, co způsobí, když zveřejní vzpomínky na intimní chvíle s tehdy nezletilou Rolins.

Spát spolu měli v době, kdy vlivný Štaidl ještě žil se svou tehdejší partnerkou a matkou svého syna ARTURA (19), Ivetou Bartošovou. To by snad ještě nebylo tolik pobuřující jako skutečnost, že pokud si románek s Rolins nevymyslel, byla tehdy talentovaná zpěvačka nezletilá! „Velký milostný příběh jsem prožil s Darinkou Rolincovou v době, kdy jsem se přestal dělit o postel se svojí ženou,“ přiznal se Štaidl. „Nejdřív mne to děvčátko uhranulo obrovskou dávkou muzikálnosti, později také nečekanou sexualitou,“ popsal ve své knize.

Ponížená Iveta

Podle jeho tvrzení neměl mít jejich románek dlouhého trvání. Štaidl však nebyl zdaleka jediným, kdo si na nestydaté hrátky s Darou zavzpomínal. O ponížení, které jí její milovaný se začínající zpěvačkou uštědřil, promluvila kdysi i sama podvedená Iveta. Nemohla prý zapomenout na to, jak se probudila a Štaidl právě odcházel z pokoje, kde v posteli spala Dara! Už tehdy to měla Rolins označit za ubohou Štaidlovu pomstu za to, že s ním přestala spolupracovat.

Mlčí jako hrob

O Ladislavovi se šířily odjakživa zvěsti, že dostal do postele každou krásnou ženu, s níž spolupracoval. Poměr měl mít údajně i s MAHULENOU BOČANOVOU (49)! V současné době se Štaidl na podobná témata odmítá vyjadřovat. „Tím se netrapte, stejně jako se tím netrápím já,“ uvedl ve zkratce.

Související články
A je to tady! Po dlouhých 14 letech se herečka Tereza Brodská (56) vrací do nekonečné Ulice. Jak jsme vás již informovali, na Primě se sympatická černovláska nedohodla na podmínkách nového projektu, a tak dala televizi vale a naskočila ke konkurenci, kde ji přivítali s otevřenou náručí. Jenže ne zrovna všechno je asi zalité sluncem. […]
Můj čas na kafíčko / 22.7.2024
Na filmovém festivalu v Karlových Varech si připravil moderátor Leoš Mareš (48) velké překvapení. Obarvil se na blond! Tím překvapil nejen své fanoušky, ale především manželku Moniku (43), která s hořkostí shledala, že momentálně vypadá Mareš jako jeho bývalá žena, která je také odbarvená. A bylo vidět, že jí to rozhodně není po chuti! Že by v tom trojúhelníku panovala […]
Tají Bohdalová vážnou nemoc?
premium
Moje šťastná hvězda / 22.7.2024
Její kariéra byla bohatá, a ačkoli si to nikdo nedokázal představit, nejspíš je u konce. Herečka Jiřina Bohdalová (93) má prý vážné zdravotní problémy a jiná možnost nejspíš neexistuje! Stále hýří pozitivní energií, často se objevuje ve společnosti, jenže to nejspíš brzy skončí. Herečka Jiřina Bohdalová (93) podle našeho tajného zdroje tají vážnou nemoc. Sice […]
Princezna z Walesu Kate Middleton  (42) podle spekulací čas od času podstupuje tajnou léčbu ve Spojených státech, konkrétně má létat do Houstonu. Alespoň takové informace kolují na sociálních sítích. Jeden z uživatelů napsal, že má být princezna ubytována v hotelu St. Regis, další uživatelé pak tvrdí, že se prochází po stezce poblíž nemocnice MD Anderson. Ta je známá […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz